دستاوردها

ساخت بناها

تکامل ایده های معماران و طراحی مهندسان و تبدیل آن ها به نتایج قابل لمس، وجود اعضای دیگری را در تیم مهندسی می طلبد که به عنوان تیم ساخت و اجرا شناخته می شوند. مهندسان مجری بیشتر با کاربرد دانش و روش های علمی و مهندسی سروکار دارند تا با چگونگی پیدایش یا تکامل اصول علمی. به عبارتی مهندسی ساخت و اجرا بیشتر از مهارت های تحلیلی و مفهومی، به دانش تخصصی و کاربردی و مهارت های فنی نیاز دارند. تیم مجری مسئولیت سازمان دهی، مدیریت و اجرای پروژه های ساخت را بر عهده دارد. تیم مجری گروه ساختمانی ماروت حلقه ای اساسی از زنجیر اتصال بین ایده های بر کاغذ و تحقق عملی یک پروژه عمرانی هستند. پروژه های موفق قبل از شروع ساخت و اجرا تحقق می یابند. برای ساخت موفق یک پروژه نیاز به هماهنگی و ایجاد ارتباط باز و مستمر با معماران، طراحان، پیمانکاران و سایر همکاران پیش از شروع اجرا می باشد.

jason-briscoe-AQl-J19ocWE-unsplash

معماری و طراحی داخلی

گروه ساختمانی ماروت با گردآوری متخصصین رشته های مهندسی معماری و مهندسی عمران اقدام به تشکیل گروه معماری کامـل و منسجم خود نموده است کلیه خدمات معماری از ابتدای پروژه یعنی درخواست و صدور دستور نقشه تا اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان توسط این گروه ساختمانی انجام می پذیرد در زمینه طراحی نقشه معماری، تیم فنی گروه معماری با سابقه اجرای پروژه های متعدد اقدام به طراحی معماری می نماید همین طراحی نقشه های سازه و تاسیسات ساختمان نیز توسط متبحر ترین مهندسین عمران و تاسیسات با سابقه درخشان صورت می گیرد جهت اجرای ساختمان با بهره گیری از تیم حرفه ای اجرای ماروت با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن پروژه مورد نظر را اجرا خواهد شد. طراحی نمای ساختمان با حساسیت و دقت بالا توسط گروه طراحی نمای ساختمان ماروت متشکل از نخبگان طراحی نما ، درسبک های طراحی نمای مدرن و به کارگیری المان ها و کانسپت های نو و سبک طراحی نمای کلاسیک انجام میشود. پس از این مرحله طراحی داخلی پروژه توسط طراحان داخلی ماهر کلید می خورد و نقشه های فاز دو معماری و نقشه های اجرایی ساختمان هم ارائه خواهد شد در انتهای کار ، دکوراسیون داخلی با نظر دکوراتیو اجرا و نهایی می شود.

اهداف ما

مأموریت گروه ساختمانی ماروت ، تأمین آسایش مشتریان و آرامش سرمایه گذاران با بهره گیری بهینه از سرمایه های مادی و معنوی و انسانی میباشد.یکی از بزرگترین اهداف و چشم انداز های گروه ساختمانی ماروت به دنبال دستیابی به برندی برتر ، هوشمند و قابل اعتماد در صنعت ساختمان به منظور خلق بالاترین ارزش ها برای مشتریان ، سهامداران و کارکنان خود میباشد.

دانلود کاتالوگ سال 99 شرکت ماروت

بیایید شگفتی جدیدی بسازیم

با ما برای ساخت بهترین ها در ارتباط باشید